Informujemy, że Prezydent Miasta Płocka ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej. Zachęcamy organizacje sportowe do składania aplikacji. Konkurs ofert na realizację zadań w zakresie kultury fizycznej

25.11.2019

W sobotę 23 listopada 2019 r. na płockiej Podolance odbyła się już 17. edycja Memoriału im. C. Piórkowskiego w pływaniu. Jak corocznie, oprócz rekordowej liczby uczestników z klubów z całej Polski oraz regionu (ponad 250 sportowców w kilkunastu klubów), udział wzięła drużyna klubu "Brigantina" z miasta partnerskiego Mytiszczi, . Rosyjscy pływacy na Podolance

Sukcesy płockich badmintonistów

19.11.2019

Płocczanie wywalczyli srebrny i brązowy medal w IV Turnieju Elity w Częstochowie z okazji Święta Niepodległości. Zawody są zaliczane do klasyfikacji Polskiego Związku Badmintona. Sukcesy płockich badmintonistów

Pływalnia Podolanka świętuje 20. urodziny

08.11.2019

Był tort i okolicznościowe gratulacje dla pracowników Podolanki. Mieszkańcy w weekend mogą korzystać z pływalni na szczególnych zasadach. To wszystko z okazji jubileuszu 20-lecia powstania obiektu. Pływalnia Podolanka świętuje 20. urodziny

XIII Bieg Niepodległości

07.11.2019

W piątek 8 listopad 2019 r. po raz trzynasty odbędzie się Bieg Niepodległości ulicami Płocka. Start biegu zaplanowano o godz. 11 z Placu Obrońców Warszawy przed pomnikiem marsz. Józefa Piłsudskiego. XIII Bieg Niepodległości

Świętujemy 20-lecie Podolanki

07.11.2019

Już w najbliższy weekend – od piątku 8 listopada do niedzieli 10 listopada - zachęcamy do wspólnego świętowania 20-lecia pływalni Podolanka. Miejski ośrodek Sportu i rekreacji przygotwał wiele atrakcji. Świętujemy 20-lecie Podolanki

Cztery medale młodych płocczan w taekwondo olimpijskim

05.11.2019

Zawodnicy LKS„Puncher”Płock wywalczyli dwa srebrne i dwa brązowe medale na zawodach pucharu Polski w taekwondo olimpijskim Legionowo Cup 2019. Turniej rozegrano w formule otwartej, międzynarodowej. Cztery medale młodych płocczan w taekwondo olimpijskim

MMKS Jutrzenka - na sportowo i dla zwierząt

31.10.2019

Zapraszamy na mecz piłki ręcznej kobiet MMKS Jutrzenka Płock - MKS AZS UMCS Lublin. W czasie zawodów odbędzie się zbiórka karmy dla podopiecznych stowarzyszenia OTOZ Animals Płock. MMKS Jutrzenka - na sportowo i dla zwierząt

Francuzi pod wrażeniem płockich szczypiornistów

30.10.2019

Młodzi piłkarze ręczni SKF Wisła Płock zajęli 4. miejsce na prestiżowym, międzynarodowym turnieju w Paryżu. Najlepszym zawodnikiem imprezy (MVP) został bramkarz Wisły Aleksy Filipkowski. Francuzi pod wrażeniem płockich szczypiornistów

Czwarty medal Mistrzostw Polski dla płocczanina

30.10.2019

Rafał Dobies z klubu LKS "Puncher" Płock wywalczył brązowy medal mistrzostw Polski w kickboxingu full-contact. Czwarty medal Mistrzostw Polski dla płocczanina